top of page
Жилой дом

Alumiinium toodet

Hea klient!

Peagi saadaval: Meie uus alumiiniumtoodete valik!

Meil on hea meel teatada, et lähitulevikus täieneb meie veebileht laia valiku alumiiniumtoodetega! Meie uus tootevalik hõlmab kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisi lahendusi, mis sobivad nii koduseks kui ka äriliseks kasutamiseks.
 

Soovite juba praegu rohkem teada saada? Pole vaja oodata! Võtke meiega juba täna ühendust, et saada eksklusiivset teavet peatselt saabuvate uudistoodete kohta. Meie spetsialistid on valmis pakkuma teile kogu vajalikku teavet meie alumiiniumtoodete omaduste, eeliste ja kasutusvõimaluste kohta.

Helistage meile numbril +372 55 72 720 või saatke päring e-posti aadressile info@euaknad.ee, ja me vastame hea meelega kõigile teie küsimustele!
 

Püsige ühenduses ja ärge jätke kasutamata võimalust olla esimeste seas, kes kuulevad meie uusimatest alumiiniumtoodetest!

AluHot.jpg
AluMid.jpg
AluCold.jpg

See süsteem on mõeldud välistingimustes kasutamiseks, kui on nõutud eriti kõrged soojusisolatsiooni parameetrid. Seda saab kasutada akendes, lükand-, voldik- ja automaatustes, lisaks ka kumerates konstruktsioonides.

AZ-45 on kaasaegne alumiiniumsüsteem, mida kasutatakse sisekonstruktsioonide elementide soojusisolatsiooniks, nagu: vaheseinad, aknad, uksed - sh lükand-, kokkupandavad ja automaatsed, vestibüülid, vitriinkapid, kassalauad, kumerad konstruktsioonid jne.

Isoleeritud süsteem, mis on mõeldud uste, akende ja vitriinide välispaigaldamiseks. Võib kasutada lükand-, voldik- ja automaatustes, sisse- ja väljapoole avanevates akendes, samuti pööratavates akendes ja kumerates konstruktsioonides.

AZ-45 Külm süsteem

AC Süsteem

bottom of page