top of page
Жилой дом

UKSED

REVLIS

Kirjeldus

REVLIS on välisuks, mida on saadaval erinevates värvikombinatsioonides. Enamasti kasutatakse selle avalike hoonete sissepääsuuksena. AGAT-uksed võivad avaneda nii väljapoole kui ka sissepoole. Need on standardvarustuses kahepoolse lukuga käepideme ja madala alumiiniumist lävega.

Profiil

REVLIS ukses kasutatakse 4-kambrilist ukselehe profiili ja 6-kambrilist profiilraami laiusega 70 mm.Neid iseloomustavad raamide ja uste ümarad kontuurid, mis koos annavad huvitava välimuse. Kasutatav profiil on valmistatud kaltsium-tsink stabilisaatoritega, mistõttu on see keskkonnasõbralik. Selles profiilis saate kasutada kolmekordse klaaspaketti sooja raamiga. Võimalik ühendus aknasüsteemiga CLASSIC.

Standardsed REVLIS uksed on saadaval valge profiiliga. Lisaks lai spooniprofiili valik võimaldab luua unistuste ukse, mis sobib iga stiili ja interjööriga.

Klaas

Meie akendes kõige tähtsam on klaaspaketti klaas, milles on kasutatud LOOK (THERMOFLOAT) kilet. LOOK-kattega akende peamine eelis on värvide ja vormide tõetruu esitlemine, mis annab interjööri õige särituse ning õige vaade maastikule seest poolt. Kõrge valguse läbilaskvus (ühekambrilises klaaspaketis 82%, kahekambrilises 74%). Kõrge soojusjuhtivuse koefitsient (ühekambrilises klaaspaketis 64%, kahekambrilises tasemel 53%).Võimalus kasutada erinevaid klaaspakette, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist, kliendi suuruste ja vajaduste järgi.

Peamine, sageli kasutatav klaaspakett, on ühekambriline 4/16AR/4TM, mille soojusjuhtivuse koefitsient on U = 1,1 või U = 1,0 ja täiendav LOOK kate (THERMOFLOAT). Väga sageli kasutatakse kahekambrilisi klaaspakette 4/12AR/4/12AR/4TM soojusjuhtivuse koefitsiendiga U=0,7. Lisaks saate kasutada klaaspaketti, millel on erinevates värvides soe raam, mida saab sobitada mis tahes aknaprofiiliga.

Peamisi klaaspakette saab kombineerida teiste funktsioonidega, sõltuvalt kliendi vajadustest. Näiteks saad tellida:

● Ohutu ja vargusvastased klaaspaketid,

● klaaspaketid päikesekaitsega

● Dekoratiivsed klaaspaketid

● Helikindkad klaaspaketid

● Karastatud klaaspaketid.

Topeltklaasidega akendel võivad olla petteliistud, mis asuvad klaaside vahel. Need võivad olla kilevärvi või värvitud vastavalt individuaalsele RAL-värvile, mis annab akendele elegantse ja unikaalse välimuse. Petteliistud on klaaspaketti dekoratiivne element, mis on kindlalt raami külge kinnitatud. Kasutatakse ka kahetoonilist valikut, võttes arvesse kliendi vajadusi - värv väljaspool erineb ruumi sees olevast värvist. Saadaval laiustes 8mm, 18mm, 26mm ja 45mm.

bottom of page